Ultrak 495 - 100 Lap (Siyah)

stokta mevcut
SKU
ultrak495siyah
3.949,00 ₺

Seiko'nun bir ürünü olan Ultrak 495 ile tur, kümülatif splitler, ikili splitler, kulaç/frekans ve daha fazlasıyla ilgili nicel verileri ölçebilir; 10 saatlik zamanlama aralığı ile 100'e kadar tek zamanlı veriyi geri çağırabilirsiniz!

Geniş, üç sıralı bir ekran kapsamlı bir derece ölçümüne genel bakış için geçen zamanı, tur süresini ve ayrık zamanı aynı anda gösterir. Sezgisel programlama, split almayı kolaylaştırır ve yükseltilmiş düğmeler, saate bakmadan zamanlamayı basitleştirmek için somut tıklamalar sağlar. Yaygınca kullanılan CR2032 lityum piller, kolayca değiştirilebilir.

Birincil İşlevler

  • Tek Etkinlik Süresi – Herhangi bir etkinlik için başlangıçtan bitişe kadar geçen süre.
  • Bölünmüş Zaman – Başlangıçtan sonraki duraklamaya kadar geçen süre.
  • Tur Süresi – Bir önceki okumadan bu yana geçen zaman aralığı veya zaman dilimi.
  • Dual Split Time – Tur ve split sürelerinin eş zamanlı gösterimi.
  • Tur Sayacı – Alınan tüm okumaları izler.
  • Hafıza Geri Çağırma – 100 adede kadar önceki kaydı geri çağırma yeteneği.

Eksiksiz ve Dayanıklı Tasarım

Antibakteriyel ve neme dayanıklı, hem iç hem de dış mekanlarda kullanım sağlar. Çoklu zamanlama özellikleri, bu kronometreyi hemen hemen her spor alanı için ideal hale getirir. Üç sıralı bir ekran üzerinde 100'e kadar veriyi inceleyebilirsiniz. Ayrı satırlar, eş zamanlı ölçümlemeye izin verirken, gerçek zamanlı karşılaştırmalar için veriler geri çağrılır; saati asla durdurmanız gerekmez! Tarih, saat ve alarm özellikleri bulunmaktadır. Su geçirmezdir.

Kendi Değerlendirmenizi Yazın
Değerlendiriyorsunuz:Ultrak 495 - 100 Lap (Siyah)
Puanınız