Ön Bilgilendirme

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

SATICI'NIN BİLGİLERİ

Satıcı: E1 Bilişim ve Teknoloji A.Ş.
Adres: Koru Mah. Bangabandhu Bulv. Mesa Plaza AVM 2/64 Çankaya/ANKARA
Telefon: 0850 840 00 04
E-posta: info@yuzme.com

 

ÜRÜNÜN TEMEL NİTELİKLERİ VE BEDELİ

Siparişe konu ürün veya ürünlerin temel nitelikleri ve bedeli ürün faturasında belirtilmiştir.

 

TESLİM MASRAFLARI

Kargo bedeli sipariş tutarına eklenmekte ve Alıcı tarafından ödenmektedir. Kargo bedeline ilişkin olarak yapılan kampanyalar Satıcı inisiyatifindedir.

 

ÖDEME VE TESLİMATA İLİŞKİN BİLGİLER

Alıcı seçtiği ürüne ilişkin siparişi onaylandığında, söz konusu ürün veya ürünlerin toplam bedelini ödemek ile yükümlü olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
Alıcı satın almış olduğu ürün veya ürünlerin bedelini havale/EFT yoluyla veya kredi kartıyla ödeme seçeneklerinden biri aracılığıyla ödeyebilirler.
Teslimat, anlaşmalı kargo şirketlerinden biri aracılığı ile Alıcı'nın sipariş formunda belirttiği adrese elden teslim edilecektir. Siparişin faturası Alıcı'nın sipariş formunda belirttiği adresine kesilecektir. Teslim anında Alıcı'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi Satıcı edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, Alıcının ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun Satıcı'ya iade edilmesinden dolayı giderler Alıcı'ya aittir.

 

CAYMA HAKKINA İLİŞKİN BİLGİLER

Alıcı, Sözleşme konusu ürün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içinde ürün/ürünleri reddederek cayma hakkına sahiptir*. Alıcı cayma bildirimini Satıcı'nın yukarıda belirtilen adresine yazılı olarak veya e-postasına yoluyla elektronik ortamda yapabilir. Alıcı'nın cayma bildiriminin Satıcı'ya yazılı olarak veya sürekli veri taşıcısıyla ulaşmasından itibaren 10 (on) gün içinde ürün bedeli Alıcı'ya iade edilir. *Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünleri (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünler) iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.

 

GEÇERLİLİK SÜRESİ

İşbu formda yer alan ürün/ürünlere ilişkin olarak; Alıcı'ya sunulan tüm bilgiler ve vaatler ürün bilgilerine ilişkin değişikliklerin yapılması ve yayınlanmasına kadar geçerli olup, bugünden sonra Satıcı tarafından işbu formda verilen bilgi ve vaatlerle bağlı kalınmadığı ihtar olunur.

 

SÖZLEŞME SÜRESİ

İşbu formda yer alan ürünün Alıcı'ya teslim edilmesini takiben Mesafeli Satış Sözleşmesi hükümlerindeki süreler başlayacak ve sona erecektir.

 

ŞİKAYET VE İTİRAZ

Alıcı talep ve şikayetlerini yukarıda bilgileri yer alan Satıcı'nın iletişim bilgilerine iletebilir. Ayrıca Alıcı mesafeli satış sözleşmesinden kaynaklanan şikayet başvurularını Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde ürünü satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.