Speedo LZR Racer X OB Kneeskin (11-12Yaş)

Stok mevcut değil
Bu ürün tükenmek üzere. Acele et!
SKU
8-10627F802

Speedo’nun yarışçılar için geliştirmiş olduğu son teknoloji LZR Racer X mayo ile kendinizi durdurulamaz hissedeceksiniz.
Dünyanın en iyi yüzücülerinden biri olan Florent Manadou’nun da giydiği LZR Racer X mayo, yüzücülerin kendilerini daha hızlı hissedip, daha hızlı yüzebilmeleri için tasarlandı.
Fina onaylı LZR Racer X, Speedo’nun Pulselite™ ve Comprex™ adını verdiği 2 eşsiz kumaşın birleşiminden oluşur.
Sahip olduğu çift kumaş yapısı, sıkıştırma özelliğini rahatlık ile birleştirerek, hem özgürce hareket etme imkanı hem de suyla uyum içinde hissetmeyi sağlar.
Arttırılmış sıkıştırma/baskı özelliği vücuda hidrodinamizm kazandırır.
Sırt kısmında bulunan X şeritler alt ve üst vücut kaslarının arasındaki bağı güçlendirmeyi amaçlar; uyluk, sırt ve omuz kaslarını sarmalayarak yüzücüyü destekler ve doğru yüzme pozisyonunda tutarak daha hızlı yüzmesini sağlar.

PULSELITE KUMAŞ : Hafif ama dayanıklı bir kumaş olan Pulselite, kişiye hem destek hem de esneklik sağlar; bu sayede rahat nefes almak ve kulaç atmak kolaylaşır.

AB ACTIVATORS ™ : Mayonun iç astarındaki lazer kesim paneller, kendinizi doğru şekilde hizalamanızı sağlarken su hassasiyetini artırır.

LZR Racer CompreX Kumaş : LZR Racer CompreX kumaş, bacak kısmında sadece dikey yönde esneklik sağlar.
Yatay yönde esnemeye karşı dirençli olan ve bu yönde sadece sıkıştırma/baskı sağlayan kumaş, sudaki sürtünmeyi azaltıp, kasların verimlilik oranını arttırmayı hedefler.

ULTRASONİK DİKİŞLER : İplik kullanılmadan, ultrasonik kaynak yöntemiyle özenle birleştirilmiş LZR Racer X mayo sudaki sürtünme oranını azaltarak, yüzücünün sudaki performansını arttırır.

Ürünü kullandıktan sonra bekletmeden, elde ve soğuk suda yıkayın
Deterjan veya çamaşır suyu kullanmayın
Kurutucuda kurulamayın veya ütülemeyin
Kuru temizleme yapmayın

Kendi Değerlendirmenizi Yazın
Değerlendiriyorsunuz:Speedo LZR Racer X OB Kneeskin (11-12Yaş)
Puanınız