Speedo LZR Elite 2 Openback Kneeskin (Siyah)

Stok mevcut değil
Bu ürün tükenmek üzere. Acele et!
SKU
8-091708178
Speedo LZR Elite 2 Openback Kneeskin

Speedo’nun yarışçılar için özel olarak ürettiği LZR Racer Elite 2 mayo, yüzücülerin suyla uyum içinde olmaları için tasarlandı. Çıktığı günden itibaren, birçok yüzücüye madalya kazandıran LZR Racer Elite 2 mayo, başarılı yüzücülerin en çok tercih ettiği modeller arasındadır.

LZR Racer Elite 2 mayonun sağladığı sıkıştırma özelliği sayesinde, vücudunuz yarış formuna hazır hale gelir. Geliştirilmiş ultra hafif LZR Pulse+ kumaş sayesinde, mayonun suyu itme dayanıklılığı %40 oranında arttırıldığından, suyun içindeyken daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Dikiş kullanılmadan, ultrasonik kaynak yöntemiyle birleştirilen teknoloji sayesinde, sudaki sürtünme oranı %6 oranında azaltıldığından, suyun içindeyken daha iyi bir performans elde edebilirsiniz. Ultra hafif LZR Pulse+ kumaşı, sağladığı sıkıştırma özelliği sayesinde vücuda hidrodinamizm katar. Ultra hafif ve 4 yönlü esnek kumaş, yüzücülere suda rahat hareket etme imkanı sağlar. Kumaşı sayesinde, yüzerken kaslarda oluşabilecek titreşimi minimumda tutar. Bacak kısmında bulunan silikon kenarlar sayesinde mayoda hava baloncukları kalmaz ve mayo bacak kısmına tam oturur. Bu sayede, suyun içindeyken sadece performansınıza odaklanırsınız.

Fina Onaylıdır

Kendi Değerlendirmenizi Yazın
Değerlendiriyorsunuz:Speedo LZR Elite 2 Openback Kneeskin (Siyah)
Puanınız