Arena Zeals Jr Çocuk Bornoz

stokta mevcut
Bu ürün tükenmek üzere. Acele et!
SKU
000925901
1.709,05 ₺ Normal fiyat 1.799,00 ₺

Sağlıklı ve yumuşak dokuya sahip olan Zeals Jr çocuk bornoz çocuklarınızın bedenine uygun olarak üretilmiştir. Kaliteli malzeme içeriğine sahip olan ürün rengiyle de ilgi çekici canlılığı içerisinde bulundurur.

%80 polyester ve %20 polyamid malzeme içeriğine sahip olan kuruluma özelliğinde üst kalite sunar. Çabuk kuruma özelliği sayesinde sıklıkla kullanılabilme fırsatı ortaya çıkartır. Yüksek oranda su emici gücü bornoz kullanımlarında aranılan özelliktir.

Çocuğunuzun cildine zarar vermeyecek materyallerden tasarlanan Zeals Jr çocuk bornoz kaliteli malzeme içeriğine sahiptir. Yumuşak dokusu sayesinde tahriş yapma durumu gerçekleşmez. Hafif yapısının olması ise banyo veya duştan sonra kullanılabildiği gibi havuzdan sonra da kullanılabilir. Su ile alakalı sporların ardından çocuğunuzun sağlığını kaybetmeden kurulanma durumunu yaratır. Canlı renk seçeneği ise çocukların yapısına uygun tasarımdadır. Sade tasarımdaki bornoz göğüs üstünde marka logosunu barındırır. Kuşaklı yapıda olan ürün belden bağlamalıdır. Kullanışlı Tasarım Ön bölümünde bulunan büyük ön cepler kullanım kolaylığı sunar. Yıkanabilir özellikte olup, hafif olan ürün beden üzerinde bir ağırlık oluşturmaz.

Kendi Değerlendirmenizi Yazın
Değerlendiriyorsunuz:Arena Zeals Jr Çocuk Bornoz
Puanınız