Arena Vibes Junior (Siyah/Mavi)

Stok mevcut değil
Bu ürün tükenmek üzere. Acele et!
SKU
002884500

Çabuk kuruma özelliğine sahip B Vibes Jr Short Çocuk Mayosu, çocuk bedenine özel dizayn edilmiştir. Kas yapısı ve anatomik özelliklerine göre suya rahat dalış yapılması için idealdir. Klorlu ve klorsuz suda rahat kullanım sunacak, gün boyu plaj ya da havuz etkinliklerinde performans kaybetmemenizi sağlayacaktır.

Esnek yapıya sahip olan özel tasarımıyla, çocuk bel, uyluk ve kalça bölgelerine göre rahat bir kullanım sunar. İç kısmındaki astarıyla, bedenden kaymaz ve rahat hareket alanı oluşturur. Profesyonel bir yüzüş deneyimi için ihtiyacınız olan bütün konfora sahiptir. Çocuklar için dizayn edilmiş, üst uyluğun su içinde rahat hareket edebilmesi için özenle tasarlanmıştır.

  • Esnek ve rahat bir etkiye sahiptir.
  • Çocukların bedenine göre dizayn edilmiştir.
  • Klorlu ve klorsuz suda kullanım kolaylığı sunar.
  • Özel mayo kumaşından tasarlanmıştır.
  • Kalça, üst uyluk ve bel bölgesini sarar.

B Vibes Jr Short Çocuk Siyah Yüzücü Mayo, özel hatları ve göz alıcı detaylarıyla hem sportif bir görünüm sunar hem de esnek yüzüş deneyimi yaşatır. Çocukların bedenine göre dizayn edilmiş olan mayo, vücudu tamamen kaplayacak ve hareketlerinin kısıtlanmamasını sağlayacaktır. Klorlu ve klorsuz suda, gün boyu rahat bir kullanım imkanı yaşatacaktır.

Kendi Değerlendirmenizi Yazın
Değerlendiriyorsunuz:Arena Vibes Junior (Siyah/Mavi)
Puanınız