Arena Rainbows Swim Pro Back

Stok mevcut değil
Bu ürün tükenmek üzere. Acele et!
SKU
002926580

Göz alıcı tasarımı ile sudaki hareket özgürlüğünü arttıran, vücuda rahat oturan G Rainbows çocuk mayosu, düzenli yüzme için mükemmel bir seçim. Eğlenceli kesiminin yanı sıra %100 klor dayanımlı ve uzun süre kullanılacak özel kumaştan üretiliyor.

Hızlı kuruma özelliği ise uzun süreli performans sağlamayı destekliyor. Güneş koruma özelliği de minik yüzücülerin, güneş ışınlarından sağlıklı bir şekilde yararlanmasına destek oluyor. Vücudu kaplayan ve güven içinde yüzme aktivitelerini destekleyen mayo, küçük yaştaki çocukların beden yapısına uygun eşsiz bir teknolojiye sahip. Yüzme esnasındaki zorlu hareketlerde çocukların maksimum uyum sağlamasını destekleyen ve bedenlerindeki esnekliği kullanabilecekleri hareket alanı sağlayan ürün, aynı zamanda aşınma ve yırtınma gibi durumlara karşı da direnç gösteren malzemeden üretildi.

Hem deniz hem de havuz için uygun kumaşa sahip mayo, düşük su emilimi sayesinde ıslaklık hissi vermez. Çocuklar için gönül rahatlığı ile tercih edilen bu mayo, güneş ışınlarına karşı da dirençli.

Kendi Değerlendirmenizi Yazın
Değerlendiriyorsunuz:Arena Rainbows Swim Pro Back
Puanınız