Arena Powerskin Carbon Flex VX-UK22 (F28)

Stok mevcut değil
Bu ürün tükenmek üzere. Acele et!
SKU
000930119-UK22 (F28)

Carbon Flex, Arena Yarış Mayoları'nın en çok satan Carbon Serisinin en yeni üyesidir. Arena, yüzücüler için, dünyanın en yenilikçi yarış ve sıkıştırma teknolojisinin benzersiz avantajlarını korurken, uyum ve esneklikte çeşitli seçenekler sunar.

Carbon Flex yarış mayosu, bantlar ve yapıştırılmış dış arka dikişleri içeren yeni patentli V-Flex sistemini kullanır, kalça ve omuzların etrafında maksimum konfor ve hareket özgürlüğü sağlar. Anatomik olarak yerleştirilmiş tutturma noktaları ve yüksek mukavemetli elastik bantlar, üst bacakların arkasında bir kaldırma etkisi sağlayarak, yüzücülerin vücut pozisyonunu iyileştirmesine yardımcı olur.

Yorgunlaşan bacaklardan gelen sürtünmeyi ve direnci hafifleten gerginlik çizgileri yaratır. Carbon Flex, sıkıştırma ve hareket özgürlüğü arasındaki herhangi bir dengeyi ortadan kaldıran Arena Yarış Mayolarından Carbon Pro'nun Karbon kafesini korur; Flex, aynı anda ve ödün vermeden güç ve konfor sunar. Dikişsiz iki panelli yapım ve kalça ve kalçalarda dikişlerin stratejik olarak yerleştirilmesi ile mayo su altında sıkıştırma yaparak yüzücüye hem destek hem de kontrol sağlıyor, yarış sırasında kas gerginliğini azaltıyor ve hafif kumaş sayesinde kaymayı artırıyor. Dikiş yerleşimi, kalça fleksiyonlarına "esnek çizgi" oluşturur, başlama, dönüş ve ayak çırpışlarında kalça fleksiyonu esnasında daha az direnç sağlar.

Kendi Değerlendirmenizi Yazın
Değerlendiriyorsunuz:Arena Powerskin Carbon Flex VX-UK22 (F28)
Puanınız