Arena Air-Soft Unisex Mavi Yüzücü Gözlüğü

Stok mevcut değil
SKU
003149707
Özel Fiyat 170,05 ₺ Normal fiyat 179,00 ₺

Air-Soft Unisex Mavi Yüzücü Gözlüğü

Yumuşak bağlantı noktalarıyla, esnek bir kullanım sağlayacaktır. Air-Soft unisex mavi yüzücü gözlüğü, buğulama yapmadan, net görüntü için ideal teknolojiyle üretilmiştir. Yüzme sırasında etkili kullanım ve kaymaz özellik sunar. Başarılı bir deniz veya havuz deneyimi için idealdir. Su geçirmez ve gözle suyun temasının engellenmesine profesyoneldir.

Air-Soft Unisex Mavi Yüzücü Gözlüğü Özellikleri

Su altı görüş alanına göre dizayn edilmiş gözlük camı, suyun altında net görüntünün sağlanması için özel cam tasarımıyla dizayn edilmiştir. Air-Soft unisex mavi yüzücü gözlüğü, modern hatları, esnek kayış ve silikon çerçeve özelliğiyle uzun süre su altındaki maceranıza eşlik edecektir. Ayarlanabilir elastik yapısıyla, sabitlik ilkesinden vazgeçmeden tahrişin engellenmesine neden olacak özellikler sunmaktadır.

  • UV korumasıyla göz sağlığına dikkat edecek, zararlı ışınlardan koruma sağlar.
  • Esnek kayış ve ayarlanabilir klips özelliğine sahiptir.
  • Burun kemerine uyumlu dizayn edilmiştir.
  • Gün boyu konforlu bir kullanım, buğu yapmayan cam özelliği ve sabitlik ilkesine sahiptir.

Air-Soft Unisex Mavi Yüzücü Gözlüğü Modern Tasarım

Su geçirmez ve klorlu klorsuz suda etkili kullanım sunacaktır. Gözlük camında iç ve dış alanda buğu oluşturmaz, buharlama yapmaz.   Çift ayar burun köprüsüne uyumlu klipsleri bulunmaktadır. Kaymaz ve dayanıklı yapısıyla su derinliğine aldırış etmeden konforlu bir kullanım sunacaktır. Profesyonel bir yüzücü deneyimi için ideal performans sunar.

Kendi Değerlendirmenizi Yazın
Değerlendiriyorsunuz:Arena Air-Soft Unisex Mavi Yüzücü Gözlüğü
Puanınız